GRAITEC BIM Designers – software pro tvorbu výztuží v Revitu

Autodesk Revit se osvědčil jako jeden z předních nástrojů pro pracovní procesy v BIM a tato technologie se i nadále vyvíjí tak, aby splňovala řadu požadavků typického stavebního projektu. Kromě zaměření na TZB a statiku konstrukcí nyní díky technologii Graitec nabízí také vylepšené navrhování výztuží a betonových konstrukcí.

Představujeme vám Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series, komplexní doplněk, který vám umožní zvýšit výkon vaší Revit aplikace a efektivněji tak řídit vaše projekty výztuží.

BIM Designers přichází s vylepšenými nástroji pro lepší manipulaci se složitými geometrickými funkcemi v aplikaci Revit a pro další časově náročné úkoly: vytvářejte otvory kolem potrubí několika kliknutími díky intuitivnímu a snadnému uživatelskému rozhraní, nechte na wizardech, ať vás provedou definováním geometrických parametrů a generováním 3D armokošů do sloupů, nosníků nebo základů. Proč ztrácet čas ručním vkládáním tyčí!

Všechno je propojeno s modelem – proveďte změnu na tyči a značky a výkazy jsou aktualizovány v reálném čase, a to bez rizika chyb a bez ztráty času.

Graitec BIM Designers – Concerete Series nabízí také jedinečnou funkcionalitu pro vytváření, ukládání a aplikování výkazů výztuží z Revitu na vybrané prvky ve vašem projektu. Můžete také vytvořit vlastní šablony výkazů a použít je ve všech svých projektech…

Dodejte výkon návrhům výztuží v Revitu s Graitec BIM Designers!

Pro více informací o tomto produktu nás neváhejte kontaktovat.