GRAITEC oznamuje akvizici kanadské společnosti PROCAD

Tisková zpráva

Bièvres, Francie, duben 2018 – GRAITEC, mezinárodní společnost pro vývoj softwaru pro projektování, strojírenské navrhování a práci dle metodiky BIM a Platinum partner Autodesku napříč Evropou, vám s potěšením oznamuje, že získala 100% akcií společnosti PROCAD, autorizovaného prodejce Autodesku v kanadském Montrealu. (Podmínky smlouvy nebyly zveřejněny).

Akvizice společnosti Procad posílí pozici firmy Graitec v Kanadě, kde již působí jako (1) Autodesk Gold Partner; (2) vývojář a prodejce 2 programů světového standardu pro navrhování a statickou analýzu: Advance Design a Advance BIM Designers a také MIS řešení Advance Workshop; a (3) jako poskytovatel služeb a partner pro výzkum a vývoj pro projektové kanceláře a výrobce.

Procad GRAITEC obohatí o tým odborníků BIM a k tomu ještě více než 30leté zkušenosti na kanadském trhu.

Procad naopak získá podporu a oporu v mezinárodní skupině a bude tak moci poskytovat řadu nových profesionálních služeb v oblasti BIM. Zákazníci se tak mohou těšit na rozšířené portfolio unikátních produktů, které obohatí stávající aplikace a významně zvýší efektivitu práce. Všichni předplatitelé softwaru Autodesk Revit od společnosti Graitec obdrží zdarma Graitec PowerPack s více než 50 bonusovými nástroji pro zvýšení jejich produktivity.

Díky zvýšeným investicím se postupně také rozšíří provozní oblast a samotné zaměření služeb bude zahrnovat pokročilé simulace a systémy řízení výroby, které budou ještě lépe sloužit současným i novým zákazníkům.

Procad a Graitec Kanada se sloučí během následujících týdnů a oba týmy se společnými silami postarají o to, aby lépe sloužily zákazníkům a rozvíjely firmu Graitec v Kanadě.

 

Mario Papadopoli, majitel společnosti Procad, k tomu řekl: „Cílem společnosti Procad vždy bylo nabízet technickou expertízu na bezkonkurenční úrovni. Naši odborníci jsou odhodláni poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Vize a strategie společností GRAITEC nás okamžitě přitahovala a jsme nesmírně rádi, že jsme nyní součástí skutečně profesionální společnosti zaměřené na klienta. Jsme přesvědčeni, že jak naše společnost, tak zákazníci jsou ve velmi dobrých rukou. “

Francis Guillemard, prezident společnosti GRAITEC dodává: „Společnost GRAITEC je dlouholetým partnerem společnosti Autodesk a v současné době je jedním z nejrychleji rostoucích mezinárodních autorizovaných prodejců produktů Autodesk (VAR). Naše nové pobočky v Kanadě jsou důkazem pokračující růstové strategie a reakcí na rostoucí poptávku po BIM technologii a službách v Americe. Tato akvizice nás velmi těší a odráží naši silnou motivaci stát se významným hráčem v Kanadě a posiluje naši globální nabídku BIM technologií a služeb.“

 

O společnosti GRAITEC

Společnost GRAITEC, založená v roce 1986, je mezinárodním Platinum partnerem (včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solutions Associate) společnosti Autodesk napříč Evropou, který poskytuje vysoce výkonná řešení BIM, doplňky a aplikace na zásadní Autodesk software na míru.

 Společnost GRAITEC, která působí ve 35 pobočkách ve více než 11 zemích světa, nabízí svým klientům rozsáhlou řadu zavedených softwarových řešení, spolu s celým portfoliem produktů společnosti Autodesk a kolekcemi pro BIM, které pomáhají řešit ta nejnáročnější zadání projektů a zajišťují nejvyšší produktivitu, efektivitu a výkon. Graitec je, se svými 450 zaměstnanci, mezi nimiž najdete 200 BIM konzultantů, společnost jasně zaměřená na inovaci, jejíž produkty využívá více než 50 000 odborníků ve stavebnictví po celém světě.

Pro více informací navštivte prosím www.graitec.cz

O společnosti PROCAD

Již od roku 1986 poskytuje společnost Procad profesionální služby a technologie firmám, kterým záleží na zefektivnění procesů navrhování a výroby. Jako prodejce produktů a autorizované školící středisko společnosti Autodesk, Procad nabízí školení, integraci a konzultace na veškerá řešení Autodesk, jako jsou aplikace Revit, AutoCAD, 3DSMax a všechny cloudové služby Autodesk BIM360. Dnes je společnost známá díky své obrovské expertíze na poli BIM (Building Information Modeling) a pomáhá architektům, stavebním inženýrům a výrobcům digitalizovat návrhové procesy. www.procadconsultants.ca