Nové produkty pro sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví, za stále stejnou cenu!

Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví, která už tak obsahuje to nejlepší ze softwaru pro architekty, projektanty a inženýry, se ode dneška rozroste o další produkty, včetně Advance Steel, Fabrication CADmep a Dynamo, a to vše v rámci vašeho stávajícího předplatného.

Mezi nově přidanými produkty najdete:

  • Advance Steel
  • Fabriaction CADmep
  • Robot Structural Analysis Professional
  • Dynamo Studio
  • Revit Live
  • Structural Bridge Design

Všichni, kdo se zabývají statikou, jistě velice potěší, že do sady přibyl Advance Steel, s jejíž pomocí budou moci jednoduše spojit pracovní procesy mezi touto aplikací a ostatními nástroji sady. Stojí za připomenutí, že lze exportovat modely z Revitu do Advance Steel, a s přístupem k oběma v rámci jednoho balíčku je teď ještě jednodušší synchronizovat vaše BIM data.

To samé lze provést s dalším produktem této sady – Navisworks, což znamená, že vaše 3D statické modely můžete jednoduše přesunout do stavebních projektů.  Sám o sobě je Advance Steel neuvěřitelně výkonný nástroj, který nabízí nejnovější nástroje pro navrhování a přesné detailování ocelových konstrukcí.

advance steel moves aec collection autodesk

Robot Structural Analysis Professional je další produkt, který by vám neměl chybět a přispěje k lepšímu workflow. Structural Bridge Design zase umožní uživatelům přístup k řadě funkcí pro navrhování mostních konstrukcí.

A pak je tu Dynamo studio, která vám ušetří spoustu času na navrhování v prostředí BIM díky tomu, že pro vás automatizuje zdlouhavé úkony a umožní vám spolupráci s ostatními členy týmu. Nakonec Revit Live je vynikající cloudová platforma, s níž mohou architekti vstoupit do prostředí svého návrhu v imerzivních vizualizacích – včetně využití virtuální reality.

Všechny tyto nové nástroje nic nemění na ceně sady a stávající předplatitelé získají přístup k těmto produktům ihned.

Pokud se o sadách chcete dozvědět více, neváhejte se nám ozvat.