Získejte s námi prestižní certifikaci BIM!

Osvojení BIM metodiky v pracovní praxi a investice do školení s sebou přináší obrovské výhody pro firmy a kanceláře všech velikostí. Mezi ně patří:

  • Zrychlení pracovních procesů = včasná realizace projektu
  • Přecházení chybám, kolizím a přepracování projektu
  • Předcházení nečekaným nákladům
  • Lepší koordinace dokumentace
  • Konkurenční výhoda při plnění zahraničních zakázek

Zavedení BIM do praxe samozřejmě není jen tak a zahrnuje komplexní plánování a efektivní implementaci metodiky, což se nestane ze dne na den. Ideálně proto budete mít po ruce někoho, kdo vám pomůže nejen s přechodem na BIM, ale také k získání patřičných certifikací, které vašim klientům a osobám podílejícím se na projektu jasně prokáží, že podle této metodiky pracujete a rozumíte jí.

Certifikace BIM vám také otevře dveře k zahraničním projektům, kde je metodika BIM často vyžadována u státních zakázek a považována za standard u mnohých firem.

Společnost GRAITEC se proto spojila s britskou společností BRE, která působí na poli výzkumu a vývoje stavebních standardů už od roku 1921 a která vám nyní nabízí certifikaci BIM, již  lze užít na mezinárodní úrovni. Společně vám nabízíme holistické řešení osvojení metodiky BIM a zároveň získání certifikace, která prokáže vaši kompetenci a postará se o klid duše vašich potenciálních klientů.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat na email: kohout@graitec.cz