Chcete předplatné Stair & Railing Designer 2018 na 1 rok zdarma?

Nedávno uvedená kolekce GRAITEC Advance BIM Designers 2018 obsahuje dvě sady – pro železobeton a pro ocel.

Jedním ze softwarových balíčků v rámci sady pro ocelové konstrukce je Stair and Railing Designer 2018 pro schodiště a zábradlí.

Jedná se o software pro statiky a projektanty ocelových konstrukcí, s jehož pomocí můžete rychle a flexibilně tvořit modely schodišť a zábradlí v aplikaci Autodesk Advance Steel.

Verze 2018 přichází s řadou nových nástrojů a vylepšení, což z ní dělá nepostradatelný software pro vaše projekty.

Pomocí aplikace Stair & Railing Designer 2018 můžete vytvořit schodiště se smíšenými stupni s jedním až třemi rameny, vytvořit výplňové panely pro standardní zábradlí, přidat klíčové spojky zábradlí (což znamená, že pro montáž není nutné žádné svařování nebo speciální nářadí), použít v návrhu dvojité sloupky, vypnout horní madla a místo toho použít záchytná madla a mnoho dalšího.

Joseph Pais, produktový ředitel společnosti Graitec: „Modul pro schodiště a zábradlí je neocenitelnou aplikací pro uživatele Advance Steelu, kteří chtějí generovat komponenty schodiště a zábradlí během několika kliknutí. Software je dodáván s celou řadou parametrických šablon, včetně knihoven od výrobců pro výplňové panely a klíčové spojky“.

Nyní k nabídce:

Máme pro vás fantastickou, časově omezenou, nabídku.

Od 10. července vám za každé prodané předplatné Advance Steel na tři roky nabídneme roční předplatné  Stair & Railing Designer zdarma.

Akce potrvá do 29. září 2017.

Nenechte si naši nabídku ujít a neváhejte kontaktovat svou pobočku GRAITEC v Praze nebo v Brně.

http://www.graitec.cz/kontakt