GRAITEC uvádí na trh Advance PowerPack pro Revit 2018

BIEVRES, Francie, 1. května 2017 – GRAITEC, mezinárodní vývojář CAD a BIM softwaru pro architekturu, stavebnictví a strojírenství a Platinum Partner firmy Autodesk® v USA a napříč Evropou, Vám s potěšením oznamuje, že Advance PowerPack pro Autodesk Revit 2018, kompatibilní s verzemi Autodesk Revit 2017 i 2018,  byl právě uveden na trh.

PowerPack pro Revit

GRAITEC své produkty neustále vylepšuje, aby svým zákazníkům mohl dopřát prvotřídní nástroje pro zvýšení produktivity. Čerstvě uvedený PowerPack pro Autodesk Revit 2018 není výjimkou, protože nabízí nejen nové výkonné nástroje, ale i vylepšené již existující nástrojové sady, s jejichž pomocí bude Vaše práce s Revitem ještě produktivnější.

Začišťování souborů pozadí předtím, než je propojíte se statickými nebo TZB modely nikdy nebylo jednodušší – s použitím nového příkazu „Připravit model pozadí“ (Prepare Background Model) ve skupině ‘Soubory’ v PowerPacku verzi 2018.

„Propojit model pozadí“ (Link Background Model) je další funkce, která propojí architektonické pozadí s TZB nebo statickým modelem a díky které můžou uživatelé přemístit projektové normy z připojeného souboru, kopírovat orientované kvádry ze souboru pozadí a vytvořit spojení ohraničující místnosti.

Třetí významnou novinkou ve skupině ‘Soubory’ je příkaz “Vytvořit pohledy,” který bryskně a efektivně vytvoří pohledy vycházející z šablony pohledů s možností výběru několika šablon podlaží/pohledů najednou.

Jedna z hlavních změn této verze je přemístění panelu výztuže z pásu karet PowerPacku pro Revit do aplikace Reinforced Concrete BIM Designers, kvůli poptávce po kompaktnějším řešení pro výztuže, které zahrnuje výpočet, tvorbu rámů, výkresy, výkazy a tvorbu detailů v jednom balíčku.

PowerPack pro Revit

Další změna v pásu karet se týká přidání nové kategorie nástrojů pro konstrukční modelování, která souží k ověřování a upravování analytického modelu projektů z Revitu a získávání správných FEM výsledků po jejich exportu do Advance Design.

Nové nástroje této sady slouží k obnovení manuálních úprav v analytickém modelu (Reset Analytical Models), automatickému oříznutí/prodloužení okrajů blízkých objektů (Trim nebo Extend), protahování nejbližších okrajů vybraných prvků k referenčnímu bodu (Stretch to Node) nebo ke znázorňování prvků, které se zdají být propojeny, ale z kalkulačního pohledu nejsou (Detect Errors).

Verze 2018 také přináší dva nové nástroje pro modelování: „Spojit a odpojit geometrii“ (Join & Unjoin Geometry), který automaticky spojí, odpojí nebo přepne pořadí spojů vybraných kategorií prvků a „Izolace trubky“ (Pipe Insulation), který automaticky přiřadí izolaci systémům založeným na parametrech jako je vnitřní a vnější průměr nebo připíše specifickou hodnotu.

Další důležité vylepšení a novinky zahrnují nové rozhraní v ruštině a také vlastní instalaci balíčků, kde je možná individuální instalace určitých PowerPack funkcí, jako například „Správce rodin“ (Family Manager), „Připojení k Excelu“ (Link to Excel) a „Správce vodoznaku“ (Watermark Manager).

Celkový přehled novinek Revit PowerPack najdete v dokumentu PowerPack for Revit 2018 What’s New.

Výrobní ředitel firmy GRAITEC Joseph Pais dodává: „Vynikající zpětná vazba a zvýšená produktivita uživatelů Revit PowerPack po celém světě nám dodává důvěru v náš produkt. Poslední vylepšení a nové funkce vychází z proaktivního přístupu rychle rostoucí komunity uživatelů Revit PowerPack. Právě spojení naší vize s vizí našich zákazníků přispěje k tomu, že Graitec Revit PowerPack se stane nejvýkonnější sadou nástrojů pro zvýšení produktivity při práci s Revitem na trhu. To vše je v souladu s naší strategií stát se celosvětovým lídrem na poli BIM díky kombinaci Autodesk a GRAITEC technologií, aby se naši zákazníci mohli těšit z opravdových výhod.“

O společnosti GRAITEC

Společnost GRAITEC, založená roku 1986, je Autodesk Platinum Partner napříč Evropou a Spojenými státy a dlouholetý mezinárodní partner společnosti Autodesk a nezávislý vývojář vysoce výkonných BIM řešení pro architekturu, stavebnictví a strojírenství.

Se svými 37 pobočkami ve 12 zemích světa, GRAITEC nabízí svým klientům širokou řadu zavedených softwarových řešení, spojených s rozsáhlým portfoliem produktů od Autodesku a BIM sadami, které se vypořádají i s těmi nejnáročnějšími aspekty projektu a maximalizují produktivitu, efektivitu a výkon. GRAITEC je společnost zaměřená na inovaci a nabízí produkty, které používá více než 40 000 profesionálů ve stavebnictví a strojírenství po celém světě.

Pro více informací, prosíme, navštivte www.graitec.cz